Wybierz się na spektakl o przyjemności
Kup bilet na sztukę teatralną w Mińsku Mazowieckim
Już w przyszłym miesiącu w naszym mieście zostanie wystawiony spektakl pt. „Faktoria Przyjemności”. Wydarzenie zostało zaplanowane na dzień 5 listopada 2022 roku (sobota). Start spektaklu rozpocznie się o godzinie 18:00. Wydarzenie zostanie zrealizowane w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Warszawskiej 173 w Mińsku Mazowieckim.
Bilety są już dostępne w sprzedaży i warto zakupić je już dziś. Ceny biletów wynoszą 30 zł. Można je zakupić bezpośrednio w kasie Miejskiego Domu Kultury. Przedstawienie zostanie zaprezentowane przez Faktorię Przyjemności Fundacji Mikro Teatr. Tekst do przedsięwzięcia opracowała Agata Biziuk, Anna Domalewska, Rafał Derkacz. Scenografię i kostiumy przygotowała Agata Stanula.
Za muzykę do spektaklu odpowiedzialni są: Maciej Cempura i Piotr Klimek. W obsadzie grają: Anna Domalewska, Dominika Majewska, Rafał Derkacz. Głos z offu: Karolina Burek. Za działania edukacyjne odpowiada Karolina Vyšata. Sztuka wystawiona jest w ramach ogólnopolskiego programu promocji teatru pod hasłem Teatr Polska. Jesteśmy pewni, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci publiczności. Zdecydowanie warto wybrać się na ten spektakl do lokalnego domu kultury.
Sztuka nawiązuje do życia pracowników firmy czekolady
Spektakl pomaga odnaleźć odpowiedź na pytanie czym jest przyjemność. Takie pytanie zadajemy sobie sami i to bardzo często, podczas codziennej egzystencji. Sztuka teatralna nawiązuje do tematyki przyjemności i przedstawia ją w nieoczywisty sposób poprzez pracę pracowników Fabryki Przyjemności – chodzi oczywiście o fabrykę czekolady.
Spektakl przedstawia losy naszych obywateli, którzy żyli w czasie przemian politycznych. Twórczość nawiązuje do determinacji jaką mieli w sobie ludzie żeby osiągnąć upragniony cel, jest to opowieść o sile grupy. To również opowieść o bezpieczeństwie i komforcie w sytuacjach zagrożenia. Co ciekawe twórczość teatralna jest inspirowana najróżniejszymi wywiadami, które pochodzą ze zbiorów zgromadzonych w Archiwum Historii Mówionej Muzeum Warszawskiej Pragi, a także audioteki PragaGada.pl i oddziału muzeum Warszawy.
Serdecznie polecamy i zapraszamy na wydarzenie wszystkich zainteresowanych spektaklem. Zdecydowanie będzie to fantastyczna forma spędzenia wolnego czasu.