Nauczyciele z Powiatu Mińskiego z nowymi stopniami awansu zawodowego
19 grudnia 2025 roku w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim miała miejsce uroczystość, która zgromadziła lokalną społeczność edukacyjną. Trzech nauczycieli z placówek zarządzanych przez Powiat Miński zostało oficjalnie mianowanych na wyższy stopień zawodowy po zdaniu zimowych egzaminów.
Wręczenie aktów mianowania
Podczas ceremonii, Ula Pacyga, pełniąca funkcję Wicestarosty Powiatu Mińskiego, osobiście wręczyła akty nadania awansu zawodowego. Towarzyszyła jej Edyta Chłopik, Dyrektor Biura Oświaty Starostwa Powiatowego, a także dyrektorzy placówek edukacyjnych z regionu.
Nowi nauczyciele mianowani
Na liście pedagogów, którzy otrzymali awans, znaleźli się:
- Zuzanna Gabriela Mazur z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim
- Marta Patoka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim
- Agnieszka Dmytrow-Semik z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku
Uroczyste ślubowanie
Po wręczeniu aktów, nauczyciele złożyli ślubowanie, zobowiązując się do sumiennego wykonywania obowiązków nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży. Podkreślili swoje zaangażowanie w rozwój osobowości uczniów, poszanowanie tradycji narodowych oraz wartości konstytucyjnych.
Gratulacje i życzenia
Wszystkim osobom, które zostały mianowane na nowe stanowiska, serdecznie gratulujemy. Życzymy im wielu sukcesów w ich dalszej karierze zawodowej oraz satysfakcji z pracy z młodzieżą.
Źródło: facebook.com/powiatminski

Poznaj Mińsk Mazowiecki na Pikniku Metropolitalnym – niezapomniana niedziela czeka!
Rozmowa z dowódcą 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego o wsparciu dla Mazowieckiej Piętnastki
V Warsztaty Ratownicze OSP Ładzyń: rozwój umiejętności w trudnych sytuacjach
Sportowa niedziela w Sulejówku: Dołącz do Miejskiego Dnia Sportu!
Fascynująca Matematyka w Przedszkolu Miejskim nr 6
Gitarowe emocje: koncert podsumowujący warsztaty w MDK Mińsk Mazowiecki