Kulminacyjny punkt półwiecznej działalności Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim
Za nami jubileuszowe obchody 50-lecia Ośrodka Szkolenia Zawodowego, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. To właśnie tam podziękowano byłym pracownikom za ich ogromne zaangażowanie w nauczanie przyszłych operatorów maszyn budowlanych i drogowych. Jak podkreślił dyrektor Piotr Jagiełło, celem tego wydarzenia było wywołanie pozytywnych emocji i szczere podziękowania dla tych, którzy przez lata poświęcali się rozwojowi placówki.
Tegoroczna uroczystość była nie tylko okazją do świętowania wieloletniej działalności instytucji, lecz także momentem, kiedy to zasłużeni pracownicy otrzymali uznanie za swoją ciężką pracę. Wielu z nich poświęciło lata swej kariery na edukację i kształcenie następnych pokoleń operatorów maszyn budowlanych i drogowych. Jest to praca wymagająca, ale jak podkreśla dyrektor Jagiełło, jest to praca niezwykle ważna.
Jagiełło wyraził swój szacunek dla tych pracowników, mówiąc: „Chcieliśmy wzbudzić pozytywne emocje i podziękować szczerze, bez żadnej ściemy. Zaprosiliśmy na to wydarzenie konkretne osoby. Znam takie osoby, dla których praca w naszym Ośrodku była pierwszą i jedyną w ich karierze. Łzy pojawiły się same, co pokazuje, jak dużo znaczy dla nich ten Ośrodek”.

Strażacka bramka weselna dla córki prezesa OSP w Lubominie
Młodzieżowa Rada Gminy Stanisławów: III Sesja pełna inspiracji i aktywności
Zakończenie roku szkolnego w Gminie Stanisławów: gratulacje dla uczniów i życzenia na wakacje
Kreatywne wydarzenia lipca: warsztaty, spotkania i spektakle dla każdego
Noc Świętojańska w Kałuszynie: tradycja i magia nad Zalewem Karczunek
Młody ratownik z Mińska Mazowieckiego uhonorowany za heroiczne czyny